O mnie

      Witam wszystkich czytających i oglądających mojego bloga. Nazywam się Piotr Owczarek jestem z zawodu mechanikiem – diagnostą .W obecnej chwili prowadzę własny warsztat samochodowy i tylko tym się w tej chwili zajmuje.

Krótka historia mojego doświadczenia:  Wrocław 1997-2000r. ADF AUTO – serwis FIAT,ALFA ROMEO,LANCIA to było trzy lata. Pracowałem tam na stanowisku mechanika i diagnosty silnikowego . Wykonywałem też typowe naprawy gwarancyjne pojazdów jak naprawy główne silników i skrzyń biegów.

Następnie 2000-2012  Strzelin w Auto Serwis Statkiewicz- Autoryzowana sieć BOSCH-a. Tutaj zatrzymałem się na dłużej, bo diagnosta na stacji kontroli po. do 3,5t i mechanik czyli geometria podwozia silniki rozrządy skrzynie automatyczne i manualne, oraz naprawa zawieszeń.

2012-2014r.  Ziębice – STONCAR s.c  na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. W trakcie otworzyłem własną działalność pod nazwą Owczarek Piotr Mechanika Wyjazdowa, a od styczni 2015 prowadzę warsztat w Strzelinie przy ul. Okulickiego 5.

Moje zainteresowania to samochody szczególnie silniki układy przeniesienia napędu .Interesuję się też  fotografią, którą w wolnych chwilach wykorzystuję do odreagowania od codziennego zgiełku. Po za tym lubię jeździć na rowerze. Od jakiegoś czasu uskuteczniam rozwój osobisty ze względu na pewne braki .

Pozdrawiam Wszystkich oglądających i czytających.

 

 


by